Navigation Menu+

Tłumacz ustny

Wojciech Zinka Jeśli chcesz znaleźć dobrego tłumacza ustnego (polski < > angielski) na warsztat, to świetnie trafiłeś.

Zacząłem uczyć się angielskiego w wieku 6 lat. To było dość dawno temu. W międzyczasie godzinami uczyłem się gramatyki, byłem na wymianie studenckiej w Oxfordzie w Anglii, pracowałem na recepcji w hotelu w USA. Dziś znam angielski bardzo dobrze. Często czytam, słucham lub tłumaczę język angielski.

Moją pasją jest rozwój i uzdrawianie. Przeczytałem dziesiątki książek, byłem na wielu warsztatach, ukończyłem 4 letnie szkolenie z psychoterapii w Analizie Bioenergetycznej i od dłuższego czasu tłumaczę też sesje indywidualne i warsztaty w tej metodzie.

Moje wynagrodzenie wynosi 40 zł + VAT (czyli 49,20 zł do zapłaty) za godzinę pracy. Dodatkowo doliczam stałą opłatę za cały warsztat na opłacenie podróży, itp. Ta dodatkowa opłata wynosi zwykle 200 zł + VAT (czyli 246,00 zł do zapłaty). W wyjątkowych sytuacjach może być wyższa, szczególnie jeśli warsztat odbywa się w jakimś odległym lub drogim miejscu. Z tego wynagrodzenia sam pokrywam wszystkie swoje koszty.

Wiem, że niełatwo jest znaleźć dobrego tłumacza. Tobie jednak właśnie się udało. Zadzwoń do mnie lub napisz, a wspólnie ustalimy czy będę tłumaczył organizowany przez Ciebie warsztat. Kliknij kontakt.